09.12.2019-24.12.2019
„Zimowa Przerwa Techniczna”

Uwaga !!! Uwaga !!! Niniejszym ogłaszamy że Camp66 od 9 do 24 grudnia (włącznie) jest nieczynny…..będzie to czas remontów, tak więc na święta otwieramy jeszcze lepsi 🙂
 

Zapraszamy na warsztaty odbywające się w Camp66 w październiku 2019 r.

1. Warsztaty Prosperita w Życiu i Pracy
11 – 13 października 2019 r.

Zapraszamy w Karkonosze na doświadczenie Światła, Miłości, Dobrostanu, Obfitości. Zapytać siebie, odpowiedzieć sobie, ustalić drogę, strategię, wiedzieć czego chcę… Jeśli jesteś w czasie Przemian to warsztat dla Ciebie. Biorąc udział w warsztacie doznasz Transformacji. Dowiesz się jak w pełni korzystać ze swojego nieograniczonego Potencjału. Nauczysz się dostrajać swoje Ciało do wibracji swojej Duszy.

Prowadząca Luna Sangeet
Pedagog, terapeuta holistyczny, profilaktyk psychologii.

__________________________

ZAPISY:
Koszt uczestnictwa w programie warsztatu: 260 zł /osoba
Dla chętnych masaż stóp 50 zł/ 1/2 godz.

Zapisy : luna.gabinet@gmail.com
telefon 505 038 700

Wpłata zaliczki w wysokości 60 zł
na konto nr 94 1940 1076 4834 2208 0000 0000
jest potwierdzeniem uczestnictwa w warsztacie Prosperita.
200 zł wpłacamy na miejscu w dniu rozpoczęcia zajęć.

____________________________

ZAKWATEROWANIE:
Podczas warsztatów zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 osobowych z widokiem na Śnieżkę
Koszt noclegu 60 zł/ doba/ osoba.
Istnieje możliwość zarezerwowania całego domku 4-ro osobowego- koszt 240 zł/ doba.

Rezerwacje noclegów:
mailowo: biuro@camp66.pl (z dopiskiem warsztaty 11-13.10)
Camp66, ul. Widokowa 9, Ścięgny

WYŻYWIENIE:
Na terenie Camp66 działa całoroczna restauracja, w której serwujemy dania tradycyjne, wegetariańskie, ze świeżych produktów. Śniadania i obiady można zamawiać na bieżąco z menu.

_________________________________________

Więcej informacji na stronie:

https://www.facebook.com/events/373241860010146/2. Warsztaty Praca z emocjami w oparciu o żywioły przyrody
Sobota, 19 października 2019 godz. 11:00 – 15:00


Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą narzędzia do uzdrawiania swojego życia w oparciu o wiedzę pochodzącą ze starożytnej tradycji BON. Według tej tradycji poszczególne żywioły (ziemia, woda, powietrze, ogień, przestrzeń) konstruują otaczający nas świat, jak również naszą psychikę i emocje. Kolejne żywioły są tożsame z różnymi stanami emocjonalnymi. Samodzielną prace z emocjami można realizować w oparciu o wzbudzanie i równoważenie żywiołów w swoim otoczeniu i przede wszystkim w sobie. Kontakt z przyrodą, relacje interpersonalne, dieta, model życia, ćwiczenia oddechowe to metody kształtowania równowagi w życiu codziennym z wykorzystaniem narzędzi jakimi są żywioły.

Prowadzący: Diana Gościrada Jakubowska

Koszt: Dorośli 80 zł, dzieci (12-18 lat) 40 zł

Zapisy i informacje:
Camp 66
ul. Widokowa 9
58-534 Ściegny obok Karpacza
tel. 792566569
biuro@camp66.pl

Więcej informacji na stronie:

https://www.facebook.com/events/2444144739133469/
Niedziela, 10 listopad 2019 o 12:00 – 14:00
Warsztaty „Las w słoiku”
Bilety · 80 zł

„Dzisiejszy świat rozpędził się tak bardzo, że mało kto ma czas aby pozwolić sobie na rarytas pójścia do lasu, zatrzymania się. W leśnych kompozycjach, słoikach wytwarza się biosfera, mały mikroklimat, w którym rośliny radzą sobie doskonale bez dostępu wody, raz podlane żyją lata. Jedyne czego potrzebują to odpowiedniego stanowiska, korzystnego do życia, odrobinę zainteresowania i dużo miłości aby mogły odwdzięczyć się nam niesamowita energią”


 
 FOTOCAMP 2019
12-16.06.2019
 W tym roku odwiedzi nas jeszcze większa,  wspaniała drużyna gości specjalnych.
 Do ekipy „startowej” (Arcimowicz, Brzoza, Młodkowski, Nowacki, Zaborowski) – dołączyli  goście I edycji niemal w komplecie (Kinowska, El Tanbouli, Sikora, Tomaszewski, Grzędziński, Pawłowski, Bielatowicz, Wolański, Moskwa, Kosicki, Nurkiewicz)…


Na pokładzie naszego fotowoodstock’u witamy z radością m.in. Magdalenę i Maksa Rigamonti, duet dziennikarsko-fotograficzny, który właśnie zbiera zasłużone laury za Najlepszą Fotoksiążkę’2018 na świecie! 
Gościmy też znakomitych fotografów, laureatów m.in. World Press Photo – Maćka Skawińskiego, Tomka Lazara i Kacpra Kowalskiego
Odwiedzi nas Zbigniew Furman wyjątkowa postać- , kiedyś absolutnie czołowy polski fotograf prasowy, obecnie wspaniały portrecista.. O swoich doświadczeniach i wiedzy na temat pracy po obu stronach obiektywu opowie nam i pomoże w pracy fotograficznej – Lidia Popiel, modelka i fotografka.

O swoich doświadczeniach w pracy – kolejno jako dziennikarz, fotograf i filmowiec, a także redaktor naczelny NATIONAL GEOGRAPHIC Polska – opowie Marcin Jamkowski Dowiecie się od niego jak to jest studiować w USA, jak przesiadł się z aparatu na kamerę i niemal od razu odniósł wyjątkowy sukces!

W arkana fotografii sportowej wprowadzi Was Tomek Markowski, zawodowiec „pełną gębą”. Z kolei w fotografię pełną kontemplacji – tam gdzie ciało człowieka staje się dziełem sztuki wprowadzi Arek Branicki.

Plejadę wielkich gwiazd, zamykają  Zbyszek Kordys, Mariusz Śmiejek, Leszek Szurkowski, Wiktor Franko, Wojtek Wieteska, Jacek Zych.

Czekają nas wspaniałe  chwile, opowieści, inspiracji, lekcji. Dużo zabawy, wspólnego szczęścia i dyskusji  o życiu,  sprzęcie, pracy, sensie, o czym tylko chcecie. 

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji jak koncerty, czy lekcje jogi pod kątem obciążeń typowych dla fotografów.

Garść niespodzianek jeszcze przed Wami!!!

Czy można opuścić taką imprezę?

PROGRAM


UWAGA !!! WAŻNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ !!!


Prosimy Was o pomoc….wsparcie…..udostępnianie, bo cel jest szczytny. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo a może i życie, postanowiliśmy o zamontowaniu w Camp66 przenośnego Defibrylatora AED. Jest to sprzęt, który w bardzo realny sposób w sytuacjach skrajnie ekstremalnych ratuje ludzkie życie. Inwestycja wymaga jednak sporego wkładu finansowego i tutaj zwracamy się o Waszą pomoc. Zorganizowaliśmy zrzutkę pt. „MOJE SERCE BIJE W GÓRACH” w której każdy może wziąć udział (choćby udostępniając) i pomóc nam w realizacji tego projektu. Liczymy, że nasz pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem, każda pomoc może kiedyś, komuś uratować życie.
Link do zrzutki: zrzutka.pl/phd933