Jesteśmy znów otwarci!!!


 
 FOTOCAMP 2019
12-16.06.2019
 W tym roku odwiedzi nas jeszcze większa,  wspaniała drużyna gości specjalnych.
 Do ekipy „startowej” (Arcimowicz, Brzoza, Młodkowski, Nowacki, Zaborowski) – dołączyli  goście I edycji niemal w komplecie (Kinowska, El Tanbouli, Sikora, Tomaszewski, Grzędziński, Pawłowski, Bielatowicz, Wolański, Moskwa, Kosicki, Nurkiewicz)…


Na pokładzie naszego fotowoodstock’u witamy z radością m.in. Magdalenę i Maksa Rigamonti, duet dziennikarsko-fotograficzny, który właśnie zbiera zasłużone laury za Najlepszą Fotoksiążkę’2018 na świecie! 
Gościmy też znakomitych fotografów, laureatów m.in. World Press Photo – Maćka Skawińskiego, Tomka Lazara i Kacpra Kowalskiego
Odwiedzi nas Zbigniew Furman wyjątkowa postać- , kiedyś absolutnie czołowy polski fotograf prasowy, obecnie wspaniały portrecista.. O swoich doświadczeniach i wiedzy na temat pracy po obu stronach obiektywu opowie nam i pomoże w pracy fotograficznej – Lidia Popiel, modelka i fotografka.

O swoich doświadczeniach w pracy – kolejno jako dziennikarz, fotograf i filmowiec, a także redaktor naczelny NATIONAL GEOGRAPHIC Polska – opowie Marcin Jamkowski Dowiecie się od niego jak to jest studiować w USA, jak przesiadł się z aparatu na kamerę i niemal od razu odniósł wyjątkowy sukces!

W arkana fotografii sportowej wprowadzi Was Tomek Markowski, zawodowiec „pełną gębą”. Z kolei w fotografię pełną kontemplacji – tam gdzie ciało człowieka staje się dziełem sztuki wprowadzi Arek Branicki.

Plejadę wielkich gwiazd, zamykają  Zbyszek Kordys, Mariusz Śmiejek, Leszek Szurkowski, Wiktor Franko, Wojtek Wieteska, Jacek Zych.

Czekają nas wspaniałe  chwile, opowieści, inspiracji, lekcji. Dużo zabawy, wspólnego szczęścia i dyskusji  o życiu,  sprzęcie, pracy, sensie, o czym tylko chcecie. 

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji jak koncerty, czy lekcje jogi pod kątem obciążeń typowych dla fotografów.

Garść niespodzianek jeszcze przed Wami!!!

Czy można opuścić taką imprezę?

PROGRAM


UWAGA !!! WAŻNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ !!!


Prosimy Was o pomoc….wsparcie…..udostępnianie, bo cel jest szczytny. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo a może i życie, postanowiliśmy o zamontowaniu w Camp66 przenośnego Defibrylatora AED. Jest to sprzęt, który w bardzo realny sposób w sytuacjach skrajnie ekstremalnych ratuje ludzkie życie. Inwestycja wymaga jednak sporego wkładu finansowego i tutaj zwracamy się o Waszą pomoc. Zorganizowaliśmy zrzutkę pt. „MOJE SERCE BIJE W GÓRACH” w której każdy może wziąć udział (choćby udostępniając) i pomóc nam w realizacji tego projektu. Liczymy, że nasz pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem, każda pomoc może kiedyś, komuś uratować życie.
Link do zrzutki: zrzutka.pl/phd933