1. Doba na campingu i polu namiotowym trwa od godziny 13:00 do 13:00 dnia następnego. Doba w domku drewnianym i namiocie wojskowym zaczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 10.00.
 2. Brama główna otwarta jest w godzinach 6:00 – 22:00. Po godzinie 22 nie przyjmujemy gości, ruch samochodowy jest wstrzymany. W przypadku późniejszego przyjazdu prosimy o zaparkowanie w pobliżu i zameldowanie się dnia następnego rano.
 3. Cisza nocna obowiązuje na terenie całego campingu w godzinach od 22:00 do 6:00.
 4. W sezonie bar i kuchnia są otwarte od 8:00 do 22:00, poza sezonem od 9:00 do 21:00.
 5. W Camp 66 obowiązuje segregacja śmieci. Śmietniki znajdują się za budynkiem restauracji. Nie przyjmujemy zużytych mebli, namiotów, sprzętów kempingowych. Plastikowe butelki należy zgniatać przed wyrzuceniem, a nakrętki zostawić w pojemniku w sali barowej. Personel odmówi przyjęcia śmieci nieposegregowanych, w takim wypadku goście muszą zabrać je ze sobą!
 6. Kuchnia turystyczna jest otwarta całą dobę, prosimy o sprzątanie oraz nie wynoszenie naczyń poza salę.
 7. Prosimy o dokonywanie zameldowania i opłat za zadeklarowany czas pobytu z góry przed wjazdem na camping. Kartę meldunkową wraz z dowodem wpłaty należy umieścić w widocznym miejscu umożliwiającym jej kontrolę w dowolnym momencie przez pracownika campingu.
 8. Chęć przedłużenia pobytu należy zgłaszać najpóźniej do godziny 12:00 dnia poprzedzającego wyjazd.
 9. Osoby niezameldowane na campingu mogą przebywać na jego terenie do godziny 22:00.
 10. Na terenie campingu psy powinny przebywać na smyczach lub na wykupionej przez opiekunów parceli. Opiekun psa ma obowiązek sprzątania po nim.
 11. Prosimy żeby muzyka włączana przez Państwa nie była słyszalna w sąsiednich namiotach i parcelach.
 12. Osoby, które swoim zachowaniem zakłócają spokój lub zagrażają bezpieczeństwu innych osób przebywających na terenie campingu będą niezwłocznie wypraszane przez obsługę.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU!