MIEDZIANKA


Jesteśmy małym browarem leżącym na skraju Rudaw Janowickich nad przepiękną doliną Bobru.
Budynek został zaprojektowany tak byście mogli podejrzeć jak zachodzi proces warzenia równocześnie podziwiając okoliczne widoki.
Dostaniecie niepowtarzalną możliwość zakochania się w dobrym piwie i Rudawach Janowickich.
Browar Miedzianka
Miedzianka 57b
58-520 Janowice Wielkie
recepcja@browar-miedzianka.pl
tel.: 693 43 93 60
Czynne:
Codziennie: od 12 do 20

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Z Camp66 skręcamy w lewo,kierujemy się w stronę Ściegien,na skrzyżowaniu w lewo i kierujemy się w stronę Kowar,dalej prosto DW 366.W kowarach na skrzyżowaniu skręcamy w lewo na ulicę Jeleniogórską,dalej prosto do Kostrzycy.W Kostrzycy przed mostem,jedziemy prosto w stronę Bukowca,dalej prosto mijamy Krogulec,jedziemy do Karpnik,na rozjeździe skręcamy w prawo na ulicę Rudawską,dalej prosto do ulicy Janowickiej,potem 1 Maja do Janowic Wielkich,mijamy Janowice Wielkie,dalej prosto do browaru.
CZAS: samochodem (22 km) 35 min, rowerem 1,2h
DLA DZIECI:odpowiednie
PORA ROKU: lato zima

http://www.browar-miedzianka.pl
—————————————————————————————————————————
KRAKONOS TRUTNOV


Piwo warzone w Trutnov było warzone juz w XIII wieku. Browar znajduje się w centrum miasta. Produkowanych jest pięć rodzajów piwa o łącznej ilości ponad 100 000 hl rocznie. Piwo Krakonoš warzone jest przy użyciu klasycznej technologii, jest niepasteryzowane i filtrowane. W produkcji stosuje się wodę ze studni należącej do browaru. Największym przedsięwzięciem do tej pory była przebudowa restauracji w hotelu, która została zakończona w lipcu 2005.
Czechy
Adres
Trutnov
Křižíkova 486
541 01
Telefon  499 840 114
Strona www:  www.pivovar-krakonos.cz

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Z Camp66,skręcamy w lewo i jedziemy w stronę Kowar DW 366.W kowarach dojeżdżamy do skrzyżowania z drogą DW 367,skręcamy w prawo i dalej DW 367 do rozjazdu,na rozjeździe w prawo DW 369 do granicy Państwa.Dalej prosto drogą 252 w stronę krizovatku,a następnie prosto drogą 296 prosto do Trutnov.
CZAS: samochodem (48,5 km) 1h,
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: wiosna,lato,jesień