CAMP66

Restauracja, w przytulnym drewnianym wnętrzu z kominkiem ma swój nie powtarzalny klimat,znakomite potrawy kuchni polskiej i nie tylko, zasługują na najwyższą notę,przygotowywane tylko ze świeżych produktów domowym sposobem,w barze możemy napić się czeskiego piwa z lokalnych browarów.Całości dopełnia duża wiata, ze wspaniałą panoramą na Karkonosze.Znajduje się tam również, plac zabaw dla dzieci,w lecie basen,oraz mnóstwo zabawek. Miejsce jest również przyjazne dla zwierząt,miska z wodą zawsze czeka.

——————————————————————————————————————————————
Mamma Mia

Z dumą i wielką skromnością, ale i z wiarą, że dzięki kuchni można poznać ludzi i odwrotnie, proponujemy Państwu porządną dawkę ponadczasowego dziedzictwa. To restauracja Mamma Mia, znana i ceniona przez wielu smakoszy włoskich specjałów. To miejsce, gdzie każda potrawa przygotowywana jest ze szczyptą włoskiego słońca. Znajdą tu Państwo przepyszną pizze z pieca, pasty czy włoskie desery. Polecamy każde danie bez wyjątku. W myśl włoskiego motta la casa mia e sempre aperta (mój dom jest zawsze otwarty), jesteśmy najdłużej czynną restauracją w Karpaczu.
Adres:
ul. Karkonoska 1, 58-540 Karpacz Telefon:
+48 75 76 193 09
+48 505 932 370 Email:
lesnydwor.karpacz@gmail.com

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Z ulicy Widokowej,skręcamy w lewo i kierujemy się do Karpacza Górnego,po minięciu stacji paliw „Orlen”dalej prosto ok.100 m i jesteśmy na miejscu.
CZAS: samochodem (4,6 km) 10 min, pieszo 55 min, rowerem 15 min
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: lato zima.
http://www.lesnydwor.karpacz.pl/mm-pizzeria.html
——————————————————————————————————————
PATATERIA

W Restauracji Patateria  zasmakujesz typowych francuskich potraw, takich jak: żabie udka, ślimaki czy mule, a także potrawy kuchni śródziemnomorskiej i polskiej.
Szef kuchni C-Michel Labarre pochodzący z Francji zaprasza do spróbowania niezwykłych smaków kuchni francuskiej w połączeniu z lokalnymi produktami. Na życzenie klientów przygotowywane są dania wegetariańskie, wegańskie oraz dla diabetyków.

Wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio po złożeniu zamówienia ze świeżych produktów w otwartej kuchni, więc możemy podejrzeć zmagania kucharzy.
ul. Linowa 1b, 58-540 Karpacz

Telefon: 500 227 289

Godziny otwarcia: wtorek-niedziela: 12:00-22:00

Rodzaj kuchni: polska, regionalna, ryby i owoce morza,
francuska

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Z ulicy Widokowej,skręcamy w lewo i kierujemy się do Karpacza Górnego,po minięciu stacji paliw „Orlen”dalej prosto ok.100 m i jesteśmy na miejscu.
CZAS: samochodem (4,6 km) 10 min, pieszo 55 min, rowerem 15 min
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: lato zima, jesień wiosna

——————————————————————————————————————

U PETIEGO

Restauracja U Petiego – KARMIMY KONCERTOWO
niespotykaną rzeczą, nie tylko w Karpaczu, jest miejsce, gdzie można by zjeść dobry, sycący obiad i jednocześnie posiedzieć przy muzyce, której w radio posłuchać można jedynie w nielicznych audycjach tematycznych.
Lokalizacja jest idealna dla tych, którzy cenią sobie zieleń i ładne widoki, których to u nas nie brakuje.

58-540 Karpacz, ul. Parkowa 10
tel. Tel.075 64 39 220
Godziny otwarcia: 10:00–22:00

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Z ulicy Widokowej, skręcamy w lewo i kierujemy się w stronę centrum Karpacza.Zaraz za tunelem po prawej stronie mamy parking restauracji.
CZAS: samochodem (3,2 km) 7min, pieszo ok.40 min, rowerem ok. 10-15 min
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: lato zima
http://www.upetiego.pl/restauracja/index.php
—————————————————————————————————————
PASJA

Restauracja Pasja ma w swojej ofercie przede wszystkim dania kuchni włoskiej oraz śródziemnomorskiej, w tym szeroki wybór pizzy i makaronów.W karcie nie zabrakło miejsca dla potraw wegetariańskich. Restauracja Pasja może się poszczycić wyróżniającą ją spośród innych obiektów otwartą kuchnią, dzięki której gość może przyglądać się pracy kucharza.
Lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, w okolicy można zaparkować samochód. Restauracja Pasja organizuje prywatne przyjęcia okolicznościowe, takie jak wesela czy imprezy firmowe.
Godziny otwarcia:
pon – niedź: 12:00 – 22:00

Restauracja Pasja Jelenia Góra
Witolda Małcużyńskiego 4a
Jelenia Góra
tel. 75 643 05 35

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Z ulicy Widokowej,skręcamy w prawo i kierujemy się w stronę Jeleniej Góry.Jedziemy dalej prosto,mijamy Mysłakowice i dalej drogą DW 367 prosto,następnie przed wjazdem do jeleniej Góry skręcamy w prawo ciągle drogą DW 367.Na rozjeździe skręcamy w lewo na drogę 3,dalej prosto,mijając po drodze z prawej strony KFC skręcamy na skrzyżowaniu w prawo,na ulicę Kiepury.Dalej cały czas prosto ulicą Kiepury do skrzyżowania z ulicą Małcużyńskiego,po czym skręcamy w lewo dalej prosto ok 100 m.Jesteśmy na miejscu.
CZAS: samochodem (20 km) 25 min, rowerem ponad 1h
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: lato zima

———————————————————————————————————————

SIEDLISKO PSTRĄGA
———————————————————————————————————————
BAR WRZOS


Absolutnie najlepsze obiady w mieście ! Kuchnia jak w domu. Goście Apartamentów w Karpaczu. eu regularnie stołują się we Wrzosie, podobnie jak mieszkańcy Karpacza. To mówi samo za siebie ?  Serdecznie polecamy.Dobre domowe jedzenie- pierwsze skojarzenie jakie przychodzi do głowy by opisać ten lokal. Jedzenie swojskie, proste, ale świeże i bardzo smaczne. Obsługa miła i uśmiechnięta- każde dziecko po posiłku dostaje lizaka.
ul.Kościelna 5c; Karpacz 84-540

Tel: 75 76 18 160

czynne: CAŁY ROK

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Z ulicy Widokowej,skręcamy w lewo i kierujemy się w stronę centrum Karpacza,na wysokości DW Bachus skręcamy w prawo,po 100 m. jesteśmy na miejscu (2,8 km)
CZAS: samochodem 10 min,pieszo 30 min,rowerem 15 min.
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: lato zima