INSTYTUT ZDROWIA SOFRA 

ul. Zaciszna 2
58-540 Karpacz
tel. 75 742 88 57 / kom. 605 350 507
e-mail: recepcja.karpacz@sofra.com.pl
http://www.sofra.com.pl

Instytut Zdrowia Sofra, położony jest w centrum Karpacza z widokiem na najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę. Okolice mają swój niepowtarzalny i wyjątkowy mikroklimat. Jest nowoczesnym obiektem z jedno, dwu osobowymi pokojami oraz eleganckimi apartamentami z zapleczem restauracyjno – kuchennym, leczniczo-rehabilitacyjnym oraz SPA.


OFERTA ZABIEGOWA:
– kuracje odchudzające i zdrowotne
– masaże
– fizykoterapia
– kinezyterapia
– hydroterapia i basen
– zabiegi SPA
– zabieg w kapsule SPA
– sauna i solarium
– testy i badania

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Wyjeżdżamy z campu, skręcamy w prawo, jedziemy 500m do głównej drogi, skręcamy w lewo w kierunku Karpacza ul.Wielkopolską (1km), kontynuujemy wzdłuż ul. Konstytucji 3 Maja (900m), skręcamy w lewo w ul.Obrońców Pokoju (750m) a następnie skręcamy w lewo w ul.Zaciszną (260m).

CZAS: samochodem 10 min (4,5km), rowerem 20 min (3,3km), pieszo 45 min (3,1km)
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: lato, zima
=========================================================================
CENTRUM MEDYCZNE KARPACZ

Centrum Medyczne Karpacz (dawniej Centrum Pulmunologii i Alergologii w Karpaczu S.A.) jest ośrodkiem o wieloletniej tradycji, mającej swój początek w latach powojennych.

W ramach działalności ośrodka funkcjonuje osiem oddziałów szpitalnych, w tym wiodący na Dolnym Śląsku oddział rehabilitacji pulmonologicznej. Ponadto poradnie specjalistyczne, dział rehabilitacji, pracownia endoskopii, laboratorium analityczne oraz dwie przychodnie POZ (w Jeleniej Górze i w Karpaczu).

Poza podstawową specjalizacją, jaką jest pulmonologia i alergologia przez lata rozwinięto także inne specjalizacje: rehabilitację pulmonologiczną, kardiologiczną i ogólnoustrojową (dorosłych oraz dzieci), a także stworzono nowoczesną pracownię diagnostyki endoskopowej. W Centrum wykonywane są także zabiegi z zakresu mikrochirurgii oka (Okulistyka „Wzrok”) oraz laryngologii.
Od 2009 roku Centrum Medyczne Karpacz organizuje turnusy odchudzające dla dzieci i młodzieży cieszące się coraz większym zainteresowaniem, a co najważniejsze dające konkretne efekty.

Szpital Zarzecze – Budynek Główny

ul. Myśliwska 13
58-540 Karpacz

Rejestracja: tel. 883 358 135, 883 358 138
Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela
07:00 – 19:00

http://www.karpacz.net/pano/cmkarpacz/

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Wyjeżdżamy z Camp66, skręcamy w prawo, jedziemy 500m do głównej drogi, skręcamy w lewo w kierunku na Karpacz, ul.Wielkopolską (1km), następnie wzdłuż ul.Konstytucji 3 Maja (65m), skręcamy w prawo w ul.Kolejową (1km), kontynuujemy wzdłuż ul.Myśliwskiej (1km). Miejsce docelowe będzie po lewej stronie.
CZAS: samochodem 8 min (3,7km), rowerem 30 min (3,7km), pieszo 1h (3,7km)
DLA DZIECI: odpowiednie
PORA ROKU: lato, zima