Snowtubing to zaskakująca i niebanalna zimowa atrakcja, która bezsprzecznie spodoba się zwłaszcza dzieciom. Tradycyjne sanki znają i lubią wszystkie maluchy (a nawet i dorośli). Snowtubing to jednak znacznie więcej.
Jazda po specjalnie przygotowanym i wytyczonym torze, z górki, po śniegu i co najważniejsze – w wielkim, dmuchanym pontonie – to dopiero zabawa! W dodatku, biorąc pod uwagę fakt, że ta sporych rozmiarów, wypełniona powietrzem „oponka”, nie posiada żadnych mechanizmów sterujących i porusza się okręcając się i podskakując na wybojach, możemy mieć pewność, że nie zabraknie śmiechu, rewelacyjnych przeżyć i doskonałej zabawy.
Śmiałków snowtubingu wciąga na szczyt górki specjalny wyciąg, więc nie trzeba męczyć się wnosząc ponton na rękach. Te dmuchane kółka posiadają też uchwyty aby stabilnie utrzymać się w środku.

tel. +48 602 271 204
ul. Myśliwska 13
58-540 Karpacz

JAK SIĘ DOSTAĆ:
Wyjeżdżamy z campu, skręcamy w prawo, jedziemy 500m do głównej drogi, następnie skręcamy w lewo i kierujemy się ul.Wielkopolską (ok.1km) a następnie ul.Konstytucji 3 Maja (ok.65m) i skręcamy w prawo w ul.Kolejową (ok.1km) i dojeżdżamy do ul.Myśliwskiej. Miejsce docelowe będzie po lewej stronie.
CZAS: samochodem ok.8 min (3,7km), pieszo 1h (3,7km)
DLA DZIECI: bardzo odpowiednie
PORA ROKU: zima
================================================================================
KOMPLEKS  „ŻÓŁWIK”

Tor Pontonowy „Snowtubing” oraz karuzela pontonowa „Rotondo”
ul.Szkolna 7 tel: 537 679 370 (w pobliżu stacji narciarskiej „Pod Wangiem”)

www.facebook.com/skikarpacz  www.skikarpacz.pl
Czynne w okresie zimowym od 9:00 do 18:00
Karnet 10 przejazdów 20zł
===================================================================================

ZJAZDY NA PONTONACH

ul. Wilcza 2, stok Relaks
tel. 75 76 19 514
www.stokrelaks-karpacz.home.pl
Bilety:
2 zł/1 zjazd
18 zł/10 zjazdów